MEČ
30.08.20 | Finale | Cindy Burger | Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Cindy Burger | Noma Akugue Noha | |
1. servis % | 36/52 (69%) | 36/49 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/36 (61%) | 17/36 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 2/13 (15%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Cindy Burger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cindy Burger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cindy Burger | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cindy Burger | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Cindy Burger | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cindy Burger | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Noma Akugue Noha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cindy Burger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cindy Burger vs. Noma Akugue Noha - Međusobni mečevi
30.08.20 | Finale | Cindy Burger | Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Cindy Burger form & Noma Akugue Noha form
Cindy Burger - Posljednji mečevi
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | - | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.06.21 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
18.09.20 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.20 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.08.20 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.08.20 Polufinale | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.20 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 2. kolo | vs. Bente Spee | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-1, - Cindy Burger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
19.01.20 Finale | vs. Anna Siskova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.01.20 Polufinale | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.01.20 Četvrtfinale | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.01.20 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Federica Sacco | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Victoria Bosio | 7-65, 5-4, - Cindy Burger - odustajanje | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
25.10.19 Polufinale | vs. Allie Kiick | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.10.19 Četvrtfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo | vs. Jessica Plazas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 1-6, 6-71 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Noma Akugue Noha - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča |