MEČ
12.06.19 | 1. kolo | Christina Rosca | Matilde Jorge | 6-0, 6-3 | W15 Amarante | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Christina Rosca | Matilde Jorge | |
1. servis % | 28/40 (70%) | 30/46 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/12 (75%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/46 (59%) | 10/40 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christina Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christina Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Christina Rosca | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christina Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Christina Rosca | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Christina Rosca | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Christina Rosca | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Matilde Jorge | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Christina Rosca vs. Matilde Jorge - Međusobni mečevi
12.06.19 | 1. kolo | Christina Rosca | Matilde Jorge | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Amarante | tvrda |
Christina Rosca form & Matilde Jorge form
Christina Rosca - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Angella Okutoyi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefani Webb | 6-4, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Autumn Clemons | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Lexington - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 7-60, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Alexis Blokhina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Anne Schaefer | 5-7, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Naples - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Muduo Zhou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Charlottesville - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Cadence Brace | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Matilde Jorge - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Carole Monnet | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Santos Oliveira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Amarni Banks | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Olga Helmi | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | detalj meča |