MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Chloe Paquet | Lana Sipek | 6-2, 6-4 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Chloe Paquet | Lana Sipek | |
1. servis % | 31/56 (55%) | 32/58 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 14/26 (54%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/58 (47%) | 18/56 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Lana Sipek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lana Sipek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lana Sipek | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lana Sipek | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lana Sipek | |
0-0, 0-40 | ||
Chloe Paquet | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Lana Sipek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-3 | Lana Sipek | |
Chloe Paquet | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
16.09.00, 23 Godina
16.09.00, 23 Godina
Chloe Paquet vs. Lana Sipek - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Chloe Paquet | Lana Sipek | 6-2, 6-4 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
Chloe Paquet form & Lana Sipek form
Chloe Paquet - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 kval. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | detalj meča |
Lana Sipek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detalj meča |