Chisa Hosonuma vs. Sinhee Kim 17.06.2019

Chisa Hosonuma vs. Sinhee Kim 17.06.2019 - W15 Gimcheon - usporedba

MEČ

17.06.191. kolo kval.Chisa Hosonuma Sinhee Kim 6-3, 6-3 Republic of Korea W15 Gimcheon tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Chisa Hosonuma
Japan
26.03.96, 24 Godina




884
20
13446 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
25.02.94, 26 Godina







Sinhee Kim
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Chisa Hosonuma vs. Sinhee Kim - Međusobni mečevi

17.06.191. kolo kval.Chisa HosonumaSinhee Kim6-3, 6-3 detalj mečaRepublic of Korea W15 Gimcheon tvrda

Chisa Hosonuma - Posljednji mečevi

Japan W25 Yokohama - tvrda
03.03.20
1. kolo kval.
vs. Nana Kawagishi5-7, 2-6 porazdetalj meča
Japan W60 Kyoto - dvorana
20.02.20
2. kolo
vs. Fang Ying Xun2-6, 4-6 porazdetalj meča
19.02.20
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Ramu Ueda6-75, 6-2, 10-4 pobjedadetalj meča
17.02.20
kval.
vs. Yui Chikaraishi7-5, 7-62 pobjedadetalj meča
New Zeland W15 Hamilton - tvrda
11.02.20
1. kolo
vs. Sohyun Park2-6, 2-6 porazdetalj meča
Australia W25 Launceston - tvrda
03.02.20
kval.
vs. Fangran Tian6-4, 1-6, 9-11 porazdetalj meča
02.02.20
2. kolo kval.
vs. Catherine Krueger6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Thailand W15 Nonthaburi - tvrda
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Mara Schmidt3-6, 6-3, 8-10 porazdetalj meča
Thailand W15 Nonthaburi - tvrda
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 porazdetalj meča
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Nana Kawagishi6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
08.11.19
Četvrtfinale
vs. Anastasia Sysoeva6-1, 5-7, 2-6 porazdetalj meča
07.11.19
2. kolo
vs. Ramya Natarajan2-6, 7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Elle Christensen6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
29.10.19
1. kolo
vs. Steffi Carruthers3-6, 0-6 porazdetalj meča
China W15 Anning - zemlja
11.09.19
2. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova0-3, - Chisa Hosonuma - odustajanjeporazdetalj meča
11.09.19
1. kolo
vs. Meng Yi Chen3-6, 6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
Japan W25 Kyoto - dvorana
02.09.19
kval.
vs. Sakura Hosogi2-6, 2-6 porazdetalj meča
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Ikumi Yamazaki3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
Japan W25 Nanao - tepih
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Azusa Yasaki6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Misaki Matsuda3-6, 0-6 porazdetalj meča
Japan W25 Tsukuba - tvrda
20.08.19
kval.
vs. Erika Sema7-66, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
18.08.19
1. kolo kval.
vs. Honoka Kobayashi2-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Jeongyun Lee2-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Sinhee Kim6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Japan W25 Karuizawa - tepih
21.05.19
kval.
vs. Kanako Morisaki3-6, 2-6 porazdetalj meča
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Kiko Nishizato6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Japan W60 Kurume - tepih
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Ena Shibahara2-6, 3-6 porazdetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
19.03.19
1. kolo
vs. Magali Kempen3-6, 2-6 porazdetalj meča
Mexico W15 Cancun - tvrda
16.03.19
Polufinale
vs. Maria Camila Osorio Serrano3-6, 1-6 porazdetalj meča

Sinhee Kim - Posljednji mečevi

Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Chisa Hosonuma3-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Honoka Kobayashi3-6, 1-6 porazdetalj meča
Republic of Korea W25 Daegu - tvrda
05.06.19
1. kolo
vs. Haruna Arakawa0-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
15.08.18
1. kolo
vs. Tamara Barad Itzhaki2-6, 1-6 porazdetalj meča
14.08.18
kval.
vs. Mijeong Park6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
13.08.18
2. kolo kval.
vs. Chihiro Takayama6-0, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Daegu - tvrda
20.06.18
1. kolo
vs. Dabin Kim7-5, 3-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gyeongsan - tvrda
13.06.18
1. kolo
vs. Sang Hee Park2-6, 5-7 porazdetalj meča
Republic of Korea Sangju - dvorana
05.06.18
kval.
vs. Seunghyun Lee4-6, 1-3, - Sinhee Kim - odustajanjeporazdetalj meča
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Ji Min Park7-5, 6-75, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Changwon - tvrda
21.05.18
2. kolo kval.
vs. Chin-Wei Chan2-6, 1-6 porazdetalj meča
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Jooyeon Jeong6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Ji Hey Lee6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
12.06.17
kval.
vs. Yeon Woo Ku1-6, - Sinhee Kim - odustajanjeporazdetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Se-Hyun Kim6-1, 2-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
05.06.17
kval.
vs. Se Jin Lee3-6, 2-6 porazdetalj meča
05.06.17
1. kolo kval.
vs. So Hee Jung6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Chin-Wei Chan6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Sangju - tvrda
01.06.17
2. kolo
vs. You-Na Sul7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
01.06.17
Četvrtfinale
vs. Hanna Chang3-6, 2-6 porazdetalj meča
30.05.17
1. kolo
vs. Chin-Wei Chan6-2, Chin-Wei Chan - odustajanjepobjedadetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
05.09.16
1. kolo kval.
vs. So Hee Jung4-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Yeongwol - tvrda
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Alicia Smith2-6, 1-6 porazdetalj meča
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Ye Ji Jo6-0, 0-6, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
11.07.16
1. kolo kval.
vs. Jiaqing Mo6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
11.07.16
2. kolo kval.
vs. Frederikke Svarre5-7, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Gimcheon - tvrda
27.06.16
1. kolo kval.
vs. So Hee Jung1-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Sangju - tvrda
20.06.16
kval.
vs. Hyojung Yea5-7, 6-71 porazdetalj meča
20.06.16
2. kolo kval.
vs. Dabin Oh6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Incheon - tvrda
23.05.16
1. kolo kval.
vs. Vita Mediana2-6, 4-6 porazdetalj meča
<