MEČ
15.01.18 | 1. kolo kval. | Chihiro Muramatsu | Alexandra Perper | 6-1, - odustajanje | Orlando | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chihiro Muramatsu vs. Alexandra Perper - Međusobni mečevi
15.01.18 | 1. kolo kval. | Chihiro Muramatsu | Alexandra Perper | 6-1, Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | Orlando | zemlja |
22.07.16 | Četvrtfinale | Alexandra Perper | Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-2 | detalj meča | Targu Jiu | zemlja |
Chihiro Muramatsu form & Alexandra Perper form
Chihiro Muramatsu - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Alexandra Perper - Posljednji mečevi
W25 Gatineau - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osprey - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Plantation - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Macon - tvrda | ||||
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča |