France
24.09.97, 26 Godina
17386 $
24.09.97, 26 Godina
17386 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Vinciane Remy vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
28.11.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Vinciane Remy | 6-1, 6-2 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Vinciane Remy form & Chiara Scholl form
Vinciane Remy - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
24.06.19 kval. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Montpellier - zemlja | ||||
17.06.19 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |