INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Naoko Eto vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
09.10.18 | 1. kolo | Chiara Scholl | Naoko Eto | 6-3, 6-0 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Naoko Eto form & Chiara Scholl form
Naoko Eto - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 kval. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - odustajanje | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |