INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michaela Honcova vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
08.10.17 | Finale | Chiara Scholl | Michaela Honcova | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Michaela Honcova form & Chiara Scholl form
Michaela Honcova - Posljednji mečevi
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - odustajanje | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.02.19 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |