MEČ
18.01.18 | 2. kolo | Chiara Scholl | Maria-Teresa Torro-Flor | 6-4, 2-6, 6-4 | Orlando | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Chiara Scholl | Maria-Teresa Torro-Flor | |
1. servis % | 42/82 (51%) | 60/100 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 35/60 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/40 (38%) | 18/40 (45%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 6/11 (55%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/100 (47%) | 38/82 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/182 (50%) | 91/182 (50%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chiara Scholl vs. Maria-Teresa Torro-Flor - Međusobni mečevi
18.01.18 | 2. kolo | Chiara Scholl | Maria-Teresa Torro-Flor | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | Orlando | zemlja |
Chiara Scholl form & Maria-Teresa Torro-Flor form
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Maria-Teresa Torro-Flor - Posljednji mečevi
Obidos - tepih | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Wesley Chapel - zemlja | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
16.01.18 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - odustajanje | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
13.10.17 Četvrtfinale | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.10.17 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.10.17 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Saint Malo - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.17 Polufinale | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Dunakeszi - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
20.08.17 Finale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.17 Polufinale | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.08.17 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.08.17 2. kolo | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.08.17 Četvrtfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | detalj meča |