MEČ
17.04.17 | 2. kolo kval. | Chiara Grimm | Katerina Kramperova | 4-6, 6-2, 6-1 | Chiasso | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chiara Grimm vs. Katerina Kramperova - Međusobni mečevi
17.04.17 | 2. kolo kval. | Chiara Grimm | Katerina Kramperova | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | Chiasso | zemlja |
Chiara Grimm form & Katerina Kramperova form
Chiara Grimm - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.19 kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Katerina Kramperova - Posljednji mečevi
Chiasso - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.03.17 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - odustajanje | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Rancho Santa - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
30.09.16 Četvrtfinale | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
29.09.16 2. kolo | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
01.08.16 kval. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča |