INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ya-Hsuan Lee vs. Chiaki Okadaue - Međusobni mečevi
01.09.14 | 2. kolo | Ya-Hsuan Lee | Chiaki Okadaue | 6-1, 6-3 | detalj meča | Noto | tepih |
26.05.14 | 1. kolo | Chiaki Okadaue | Ya-Hsuan Lee | 7-65, 7-5 | detalj meča | Changwon | tvrda |
05.08.13 | 1. kolo | Chiaki Okadaue | Ya-Hsuan Lee | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | Izmir | tvrda |
Ya-Hsuan Lee form & Chiaki Okadaue form
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča |
Chiaki Okadaue - Posljednji mečevi
Toyota - tepih | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Noppawan Lertcheewakarn | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hamamatsu - trava | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Yurina Koshino | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Makinohara - trava | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
07.09.15 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.15 Četvrtfinale | vs. Sachie Ishizu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo | vs. Midori Yamamoto | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Noto - tepih | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Ching-Wen Hsu | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tsukuba - tvrda | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.08.15 kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-72, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.15 2. kolo | vs. Sang Hee Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
17.08.15 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Mi Jeong Kwon | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
10.08.15 Četvrtfinale | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
10.08.15 1. kolo | vs. Gayeong Back | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.15 2. kolo | vs. Hyejin Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Prerna Bhambri | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Kashiwa - tvrda | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 0-2, - Chiaki Okadaue - odustajanje | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo | vs. Kanae Hisami | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Tokyo Ariake - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Karuizawa - trava | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Akari Inoue | 3-6, 6-3, 6-79 | detalj meča | |
Kurume - trava | ||||
11.05.15 kval. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.05.15 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Miki Miyamura | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Abbie Myers | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Fukuoka - trava | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-0 | detalj meča |