INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Chengyiyi Yuan vs. So-Ra Lee - Međusobni mečevi
21.10.18 | 2. kolo kval. | Chengyiyi Yuan | So-Ra Lee | 7-5, 6-4 | detalj meča | Nanning | tvrda |
06.11.17 | 2. kolo kval. | So-Ra Lee | Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-2 | detalj meča | Shenzhen | tvrda |
Chengyiyi Yuan form & So-Ra Lee form
Chengyiyi Yuan - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Lea Ma | Lea Ma - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Na Dong | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. I-Hsuan Cho | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Saki Imamura | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Wushuang Zheng | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yanni Liu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Milana Zhabrailova | 0-6, 2-6 | detalj meča |
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |