Switzerland
23.10.99, 24 Godina
23.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tamara Racine-Beauchamp vs. Cemre Anil - Međusobni mečevi
31.01.18 | 1. kolo | Cemre Anil | Tamara Racine-Beauchamp | 6-3, 6-3 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Tamara Racine-Beauchamp form & Cemre Anil form
Tamara Racine-Beauchamp - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.04.18 kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Hannah Nagel | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Roxana Manu | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.02.18 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.01.18 1. kolo | vs. Betina Tokac | 6-74, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Tea Faber | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča |
Cemre Anil - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |