MEČ
23.01.20 | 1. kolo | Celia Cervino Ruiz | Ayumi Koshiishi | 6-0, 7-65 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Celia Cervino Ruiz | Ayumi Koshiishi | |
1. servis % | 40/59 (68%) | 55/79 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/40 (68%) | 29/55 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/19 (32%) | 8/24 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/79 (53%) | 26/59 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Celia Cervino Ruiz vs. Ayumi Koshiishi - Međusobni mečevi
23.01.20 | 1. kolo | Celia Cervino Ruiz | Ayumi Koshiishi | 6-0, 7-65 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Celia Cervino Ruiz form & Ayumi Koshiishi form
Celia Cervino Ruiz - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Ayumi Koshiishi - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detalj meča |