MEČ
24.08.16 | 1. kolo kval. | Catherine Cartan Bellis | Lina Gjorcheska | 6-0, 6-2 | New York | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Catherine Cartan Bellis | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 18/41 (44%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/18 (67%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/23 (70%) | 6/25 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/54 (61%) | 13/41 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Catherine Cartan Bellis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Catherine Cartan Bellis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Catherine Cartan Bellis vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
24.08.16 | 1. kolo kval. | Catherine Cartan Bellis | Lina Gjorcheska | 6-0, 6-2 | detalj meča | New York | tvrda |
Catherine Cartan Bellis form & Lina Gjorcheska form
Catherine Cartan Bellis - Posljednji mečevi
W100 Charleston - zemlja | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
31.10.20 Polufinale | vs. Marta Kostyuk | - | detalj meča | |
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
25.10.20 Finale | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, Marta Kostyuk - odustajanje | detalj meča | |
24.10.20 Polufinale | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 1-0, Varvara Lepchenko - odustajanje | detalj meča | |
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.10.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
28.09.20 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Jennifer Brady | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.20 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-713, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.20 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 7-61, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
21.08.20 kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Madison Brengle | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Lexington - tvrda | ||||
14.08.20 Četvrtfinale | vs. Jil Teichmann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 2. kolo | vs. Jessica Pegula | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Eugenie Bouchard | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Caty McNally | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
25.01.20 3. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 7-65, 0-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
15.01.20 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 3-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Houston - tvrda | ||||
15.11.19 3. kolo | vs. Kirsten Flipkens | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |