MEČ
11.06.19 | 1. kolo | Catalina Pella | Sophia Intert | 6-1, 6-1 | W15 Kaltenkirchen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Catalina Pella | Sophia Intert | |
1. servis % | 34/48 (71%) | 22/36 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/34 (76%) | 8/22 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/36 (67%) | 15/48 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Catalina Pella | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Catalina Pella | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Catalina Pella | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Catalina Pella | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sophia Intert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Catalina Pella | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Catalina Pella | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Sophia Intert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Catalina Pella | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
23.06.98, 25 Godina
23.06.98, 25 Godina
Catalina Pella vs. Sophia Intert - Međusobni mečevi
11.06.19 | 1. kolo | Catalina Pella | Sophia Intert | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Kaltenkirchen | zemlja |
Catalina Pella form & Sophia Intert form
Catalina Pella - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-62, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Dinara Alloyarova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Melisa Morales | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Sylvia Schenck | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Anita Wagner | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
14.07.19 Finale | vs. Lara Escauriza | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.07.19 Polufinale | vs. Dominique Schaefer | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Raphaelle Lacasse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Micaela Ode | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
14.06.19 Polufinale | vs. Yuki Naito | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Ida Jarlskog | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Fed Cup - zemlja | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.02.19 Rubber 1 | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Fernanda Brito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Lauren Anzalotta Kynoch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
09.12.18 Finale | vs. Lou Adler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.18 Polufinale | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.12.18 Četvrtfinale | vs. Julia Payola | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.12.18 2. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
02.12.18 Finale | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.18 Polufinale | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.18 Četvrtfinale | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.18 2. kolo | vs. Elaine Genovese | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Sophia Intert - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča |