INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Caroline Romeo vs. Cecilia Costa - Međusobni mečevi
03.02.14 | 1. kolo kval. | Caroline Romeo | Cecilia Costa | 6-3, 6-4 | detalj meča | Grenoble | dvorana |
Caroline Romeo form & Cecilia Costa form
Caroline Romeo - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Teah Chavez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Corley | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.08.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Viola Turini | 7-63, 7-67 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Isabella Harvison | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Viola Turini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Melisa Ercan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Julia Zhu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Cecilia Costa - Posljednji mečevi
Santa Cruz - zemlja | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Nathalia Rossi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Sofia Luini | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.15 kval. | vs. Macarena Asensos | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
San Carlos - zemlja | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Josefina Surraco | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.09.15 kval. | vs. Florencia Paez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.09.15 1. kolo | vs. Ornella Garavani | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.07.15 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.15 1. kolo | vs. Vera Aleshcheva | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.07.15 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Polina Malykh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
01.12.14 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
17.11.14 1. kolo | vs. Veronica Cepede Royg | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Lima - zemlja | ||||
20.10.14 1. kolo | vs. Camila Vargas Gomez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.10.14 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Lima - zemlja | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima - zemlja | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Melina Ferrero | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Huliya Esen | 7-5, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Westende Middelkerke - tvrda | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Morgane Michiels | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
04.08.14 kval. | vs. Morgane Michiels | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Heloise Arace | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.07.14 2. kolo | vs. Lea Gasparovic | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.07.14 Četvrtfinale | vs. Kim Rus | 6-3, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
21.07.14 Polufinale | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
14.07.14 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Bernice Van De Velde | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Nevena Selakovic | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča |