MEČ
14.11.19 | 2. kolo | Carole Monnet | Natalia Orlova | 7-5, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Carole Monnet | Natalia Orlova | |
1. servis % | 32/61 (52%) | 52/80 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 28/52 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/29 (52%) | 11/28 (39%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/80 (51%) | 21/61 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/141 (57%) | 60/141 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
1-1 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-15 | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Natalia Orlova | |
Carole Monnet | 5-4 | |
5-5 | Natalia Orlova | |
Carole Monnet | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0 | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Natalia Orlova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Carole Monnet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Natalia Orlova | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Natalia Orlova | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carole Monnet vs. Natalia Orlova - Međusobni mečevi
14.11.19 | 2. kolo | Carole Monnet | Natalia Orlova | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Carole Monnet form & Natalia Orlova form
Carole Monnet - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Natalia Orlova - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.04.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detalj meča |