INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Agnes Bukta vs. Carole Monnet - Međusobni mečevi
15.11.18 | 2. kolo | Carole Monnet | Agnes Bukta | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Agnes Bukta form & Carole Monnet form
Agnes Bukta - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Wiesbaden - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
24.01.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.11.18 Polufinale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detalj meča |
Carole Monnet - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - odustajanje | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | detalj meča |