MEČ
29.10.19 | 1. kolo | Carmen Schultheiss | Laura Mair | 6-3, 6-2 | W15 Ortisei | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Carmen Schultheiss | Laura Mair | |
1. servis % | 26/46 (57%) | 33/53 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/26 (92%) | 21/33 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/53 (53%) | 10/46 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/99 (65%) | 35/99 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Carmen Schultheiss | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Laura Mair | |
0-0 | ||
Carmen Schultheiss | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Laura Mair | |
0-0 | ||
Carmen Schultheiss | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Laura Mair | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carmen Schultheiss | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Laura Mair | |
0-0 | ||
Carmen Schultheiss | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Mair | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Carmen Schultheiss | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Carmen Schultheiss | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Carmen Schultheiss | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carmen Schultheiss | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carmen Schultheiss vs. Laura Mair - Međusobni mečevi
29.10.19 | 1. kolo | Carmen Schultheiss | Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Ortisei | dvorana |
Carmen Schultheiss form & Laura Mair form
Carmen Schultheiss - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča |
Laura Mair - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detalj meča |