MEČ
15.02.16 | 1. kolo kval. | Carmen Schultheiss | Katharina Hering | 6-0, 6-2 | Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carmen Schultheiss vs. Katharina Hering - Međusobni mečevi
01.07.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Carmen Schultheiss | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
15.02.16 | 1. kolo kval. | Carmen Schultheiss | Katharina Hering | 6-0, 6-2 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
Carmen Schultheiss form & Katharina Hering form
Carmen Schultheiss - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Katharina Hering - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detalj meča |