MEČ
04.03.18 | 2. kolo kval. | Carla Lucero | Maria Virginia Bosch | 6-0, 6-0 | Campinas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
16.08.97, 26 Godina
16.08.97, 26 Godina
Carla Lucero vs. Maria Virginia Bosch - Međusobni mečevi
04.03.18 | 2. kolo kval. | Carla Lucero | Maria Virginia Bosch | 6-0, 6-0 | detalj meča | Campinas | zemlja |
Carla Lucero form & Maria Virginia Bosch form
Carla Lucero - Posljednji mečevi
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
28.04.19 Finale | vs. Fernanda Brito | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.19 Polufinale | vs. Jessica Plazas | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Akilah James | 4-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.04.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
17.11.18 Finale | vs. Fernanda Brito | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.18 Polufinale | vs. Melina Ferrero | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
15.11.18 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.11.18 2. kolo | vs. Milagros Jaime | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
21.09.18 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Sofia Luini | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-2, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Merlina Sarno | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Holly Verner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.08.18 Četvrtfinale | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-2, 1-0, Julieta Estable - odustajanje | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.08.18 Četvrtfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
22.08.18 2. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
26.04.18 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Maria Virginia Bosch - Posljednji mečevi
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Milagros Jaime | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 kval. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Pilar Becerra | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Candela Bonivardi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Alice Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Dana Moreno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Okuda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Ana Lara Defendi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Carla Lucero | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Juliana Silva De Carvalho | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
04.12.17 kval. | vs. Alexa Ryngler | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Magdalena Cordero | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Lucia Zelenka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Azul Agustina Pedemonti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-0, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Camille Verden Anderson | 3-6, 1-6 | detalj meča |