MEČ
23.05.16 | 1. kolo kval. | Camilla Scala | Katarzyna Kawa | 6-3, 5-7, 6-2 | Grado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camilla Scala vs. Katarzyna Kawa - Međusobni mečevi
23.05.16 | 1. kolo kval. | Camilla Scala | Katarzyna Kawa | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | Grado | zemlja |
Camilla Scala form & Katarzyna Kawa form
Camilla Scala - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
27.07.19 Polufinale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Katarzyna Kawa - Posljednji mečevi
La Bisbal - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.03.24 kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | detalj meča |