INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camilla Scala vs. Fiona Ganz - Međusobni mečevi
15.04.18 | 2. kolo kval. | Camilla Scala | Fiona Ganz | 6-1, 6-3 | detalj meča | Chiasso | zemlja |
Camilla Scala form & Fiona Ganz form
Camilla Scala - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
27.07.19 Polufinale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Fiona Ganz - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Sandy Marti | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 2-6, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
16.09.23 Finale | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 Polufinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča |