France
21.02.01, 23 Godina
21.02.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Esther Bataille vs. Camilla Scala - Međusobni mečevi
03.04.18 | 1. kolo | Camilla Scala | Esther Bataille | 6-2, 1-6, 7-5 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Esther Bataille form & Camilla Scala form
Esther Bataille - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. June Bjork | 0-6, 0-1, - Esther Bataille - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Elena Michel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.23 Četvrtfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.04.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-75, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Morane Meyers | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.23 kval. | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Sarah Hawkshaw | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-1, Kamilla Bartone - odustajanje | detalj meča |
Camilla Scala - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
10.08.19 Polufinale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
27.07.19 Polufinale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Torino - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detalj meča |