MEČ
24.04.18 | kval. | Camilla Rosatello | Whitney Osuigwe | 6-1, 3-6, 6-0 | Charlottesville | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Camilla Rosatello | Whitney Osuigwe | |
1. servis % | 47/65 (72%) | 52/76 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/47 (60%) | 25/52 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/18 (72%) | 7/24 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/76 (58%) | 24/65 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/141 (60%) | 56/141 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-1 | Whitney Osuigwe | |
3-1 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Camilla Rosatello | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-40, A-40[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Camilla Rosatello | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Camilla Rosatello | 1-2 | |
Camilla Rosatello | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 40-A | ||
3-4 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-6 |
3 | ||
2-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, A-40[BP] | ||
3-0 | Whitney Osuigwe | |
4-0 | Whitney Osuigwe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Whitney Osuigwe | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camilla Rosatello vs. Whitney Osuigwe - Međusobni mečevi
24.04.18 | kval. | Camilla Rosatello | Whitney Osuigwe | 6-1, 3-6, 6-0 | detalj meča | Charlottesville | zemlja |
Camilla Rosatello form & Whitney Osuigwe form
Camilla Rosatello - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
17.09.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Whitney Osuigwe - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, - Whitney Osuigwe - odustajanje | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Mateas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Hu | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 7-5, 6-72 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-76, 0-2, - Whitney Osuigwe - odustajanje | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Hui | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 6-78, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-1, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Chloe Beck | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Iva Jovic | 7-65, Iva Jovic - odustajanje | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mia Yamakita | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča |