INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Britt Geukens - Međusobni mečevi
28.09.17 | 2. kolo | Britt Geukens | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Britt Geukens form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Britt Geukens - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.04.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
05.04.18 2. kolo | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.04.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
28.02.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 Finale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.18 Polufinale | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
22.02.18 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.17 Četvrtfinale | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.10.17 2. kolo | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.09.17 Polufinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.17 Četvrtfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča |