INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nell Miller vs. Bojana Marinkovic - Međusobni mečevi
16.02.15 | 2. kolo kval. | Bojana Marinkovic | Nell Miller | 6-0, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Nell Miller form & Bojana Marinkovic form
Nell Miller - Posljednji mečevi
W35 Loughborough - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Jada Bui | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Lillian Mould | 7-5, 5-2 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Sasha Hill | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Pamela Montez | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Muskan Mahajan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Brooke Thompson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
17.09.19 2. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Yamilet Castillo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Bojana Marinkovic - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detalj meča |