MEČ
25.09.18 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Anna Martemyanova | 6-76, 6-3, 6-4 | Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bojana Marinkovic | Anna Martemyanova | |
1. servis % | 79/113 (70%) | 68/103 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/79 (52%) | 36/68 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/34 (44%) | 13/35 (37%) |
Osvojene break-lopte | 8/18 (44%) | 6/9 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 54/103 (52%) | 57/113 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/216 (51%) | 106/216 (49%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bojana Marinkovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Bojana Marinkovic | 4-3 | |
Bojana Marinkovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
0-0 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Bojana Marinkovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Anna Martemyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bojana Marinkovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bojana Marinkovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anna Martemyanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
10.08.01, 22 Godina
10.08.01, 22 Godina
Bojana Marinkovic vs. Anna Martemyanova - Međusobni mečevi
25.09.18 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Anna Martemyanova | 6-76, 6-3, 6-4 | detalj meča | Chornomorsk | zemlja |
Bojana Marinkovic form & Anna Martemyanova form
Bojana Marinkovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča |
Anna Martemyanova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-0, Ekaterina Vishnevskaya - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alara Ayaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 kval. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Maria Nikitina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 2-0, Alexandra Perper - odustajanje | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 7-64, 6-75 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Viktoria Surova | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 5-1, Andjela Sebrek - odustajanje | detalj meča |