INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bojana Klincov vs. Maria Ines Fonte - Međusobni mečevi
21.01.19 | kval. | Bojana Klincov | Maria Ines Fonte | 6-4, 7-5 | detalj meča | W15 Stuttgart | dvorana |
Bojana Klincov form & Maria Ines Fonte form
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Maria Ines Fonte - Posljednji mečevi
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Min Liu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-0, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Matilde Morais | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
05.10.19 Polufinale | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Sashi Kempster | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-2 | detalj meča |