MEČ
14.11.19 | 2. kolo | Bojana Klincov | Laura Schaeder | 7-61, 6-3 | W15 Solarino | tepih |
STATISTIKE MEČA
Bojana Klincov | Laura Schaeder | |
1. servis % | 35/65 (54%) | 52/96 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/35 (80%) | 33/52 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/30 (33%) | 13/44 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/96 (52%) | 27/65 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/161 (55%) | 73/161 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 11 |
Asovi | 2 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-3 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 5-3 | |
5-4 | Laura Schaeder | |
Bojana Klincov | 5-5 | |
Bojana Klincov | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
Bojana Klincov | 2-1 | |
0-0, 40-0 | ||
3-1 | Laura Schaeder | |
0-0 | ||
4-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Bojana Klincov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bojana Klincov vs. Laura Schaeder - Međusobni mečevi
14.11.19 | 2. kolo | Bojana Klincov | Laura Schaeder | 7-61, 6-3 | detalj meča | W15 Solarino | tepih |
Bojana Klincov form & Laura Schaeder form
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |