MEČ
07.11.19 | 2. kolo | Bojana Klincov | Anna Popescu | 6-1, 6-1 | W15 Solarino | tepih |
STATISTIKE MEČA
Bojana Klincov | Anna Popescu | |
1. servis % | 25/38 (66%) | 33/44 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/25 (72%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 2/11 (18%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/44 (64%) | 13/38 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bojana Klincov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anna Popescu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bojana Klincov | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Bojana Klincov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anna Popescu | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Bojana Klincov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Popescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Bojana Klincov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Anna Popescu | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
09.07.97, 26 Godina
15970 $
09.07.97, 26 Godina
15970 $
Bojana Klincov vs. Anna Popescu - Međusobni mečevi
07.11.19 | 2. kolo | Bojana Klincov | Anna Popescu | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Solarino | tepih |
Bojana Klincov form & Anna Popescu form
Bojana Klincov - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
02.12.22 Četvrtfinale | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.22 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
04.10.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Anna Popescu - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
12.07.21 kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detalj meča |