MEČ
14.11.17 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Nika Shytkouskaya | 6-3, 7-5 | Zawada | tepih |
STATISTIKE MEČA
Bibiane Schoofs | Nika Shytkouskaya | |
1. servis % | 54/78 (69%) | 49/70 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/54 (61%) | 25/49 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/70 (51%) | 33/78 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/148 (55%) | 67/148 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bibiane Schoofs vs. Nika Shytkouskaya - Međusobni mečevi
14.11.17 | 1. kolo | Bibiane Schoofs | Nika Shytkouskaya | 6-3, 7-5 | detalj meča | Zawada | tepih |
Bibiane Schoofs form & Nika Shytkouskaya form
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Nika Shytkouskaya - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Angelina Danukova | 6-0, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 Finale | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.09.19 Polufinale | vs. Mariana Drazic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Betina Tokac | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 2-6, 4-6 | detalj meča |