MEČ
12.10.19 | 1. kolo kval. | Bibiane Schoofs | Diana Marcinkevica | 7-64, 7-5 | Luxembourg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Bibiane Schoofs | Diana Marcinkevica | |
1. servis % | 59/88 (67%) | 51/85 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/59 (64%) | 33/51 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 14/34 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/85 (45%) | 37/88 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bibiane Schoofs | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bibiane Schoofs | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bibiane Schoofs | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bibiane Schoofs | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bibiane Schoofs vs. Diana Marcinkevica - Međusobni mečevi
12.10.19 | 1. kolo kval. | Bibiane Schoofs | Diana Marcinkevica | 7-64, 7-5 | detalj meča | Luxembourg | dvorana |
Bibiane Schoofs form & Diana Marcinkevica form
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |
Diana Marcinkevica - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | detalj meča |