INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bianca Koch vs. Katarzyna Kawa - Međusobni mečevi
24.05.10 | 1. kolo | Bianca Koch | Katarzyna Kawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | Olecko | zemlja |
Bianca Koch form & Katarzyna Kawa form
Bianca Koch - Posljednji mečevi
Prague - zemlja | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Eva Rutarova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.09.13 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Budva - zemlja | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Andrea Nikic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.09.13 2. kolo | vs. Iva Mekovec | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
26.08.13 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-74, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Enschede - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.08.13 2. kolo | vs. Tori Kinard | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.08.13 Četvrtfinale | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ratingen - zemlja | ||||
12.08.13 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.08.13 Četvrtfinale | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.13 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Sina Haas | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Steffi Distelmans | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
24.06.13 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Carmen Smolka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Sarajevo - zemlja | ||||
03.06.13 Četvrtfinale | vs. Xenia Knoll | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.13 2. kolo | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
03.06.13 1. kolo | vs. Milica Hadzi Tanovic | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Girona - zemlja | ||||
20.05.13 1. kolo | vs. Sarah Finck | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.05.13 2. kolo | vs. Carmen Lopez-Rueda | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.05.13 Četvrtfinale | vs. Lisanne Van Riet | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
13.05.13 Četvrtfinale | vs. Polina Vinogradova | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.13 1. kolo | vs. Magda Aubets Macia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.05.13 2. kolo | vs. Julie Tringa | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.04.13 2. kolo | vs. Ana Belzunce-Crompin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.13 1. kolo | vs. Aida Martinez Sanjuan | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Frauenfeld - tepih | ||||
04.03.13 2. kolo | vs. Ksenia Kirillova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.03.13 1. kolo | vs. Samantha Koelliker | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.03.13 Četvrtfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Katarzyna Kawa - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča |