MEČ
29.08.18 | 2. kolo | Berfu Cengiz | Gozal Ainitdinova | 6-74, 6-3, 6-3 | Almaty | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Berfu Cengiz | Gozal Ainitdinova | |
1. servis % | 67/103 (65%) | 76/105 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/67 (55%) | 33/76 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/36 (47%) | 11/29 (38%) |
Osvojene break-lopte | 10/21 (48%) | 7/12 (58%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 61/105 (58%) | 49/103 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 115/208 (55%) | 93/208 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Berfu Cengiz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Berfu Cengiz | 2-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Berfu Cengiz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Berfu Cengiz | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Berfu Cengiz | 4-5 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Berfu Cengiz | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Berfu Cengiz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Berfu Cengiz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Berfu Cengiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Berfu Cengiz | 3-2 | |
Berfu Cengiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Berfu Cengiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Berfu Cengiz vs. Gozal Ainitdinova - Međusobni mečevi
29.08.18 | 2. kolo | Berfu Cengiz | Gozal Ainitdinova | 6-74, 6-3, 6-3 | detalj meča | Almaty | zemlja |
Berfu Cengiz form & Gozal Ainitdinova form
Berfu Cengiz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detalj meča |
Gozal Ainitdinova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detalj meča |