Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.03.99, 25 Godina
26.03.99, 25 Godina
Belinda Woolcock vs. Eva Marie Voracek - Međusobni mečevi
10.07.17 | kval. | Belinda Woolcock | Eva Marie Voracek | 6-1, 6-1 | detalj meča | Amstelveen | zemlja |
Belinda Woolcock form & Eva Marie Voracek form
Belinda Woolcock - Posljednji mečevi
Adelaide - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
14.12.19 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 Četvrtfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
17.08.19 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W60 Concord - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Landisville - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Eva Marie Voracek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-75, 13-11 | detalj meča | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Roxana Valdez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Zimmer | 4-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Astete | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 4-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-0 | detalj meča |