MEČ
04.07.17 | 1. kolo | Belinda Woolcock | Britt Geukens | 6-2, 6-4 | Denain | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belinda Woolcock | Britt Geukens | |
1. servis % | 40/62 (65%) | 44/58 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 25/44 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/58 (45%) | 22/62 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Belinda Woolcock vs. Britt Geukens - Međusobni mečevi
04.07.17 | 1. kolo | Belinda Woolcock | Britt Geukens | 6-2, 6-4 | detalj meča | Denain | zemlja |
Belinda Woolcock form & Britt Geukens form
Belinda Woolcock - Posljednji mečevi
Adelaide - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Launceston - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
14.12.19 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 Četvrtfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
17.08.19 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W60 Concord - tvrda | ||||
12.08.19 kval. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
W60 Landisville - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Britt Geukens - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Laura Lopez Giese | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.04.18 Četvrtfinale | vs. Angelina Gabueva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
05.04.18 2. kolo | vs. Shalimar Talbi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.04.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. An-Sophie Mestach | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Valeriya Solovyeva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
28.02.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 Finale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.02.18 Polufinale | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.02.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
22.02.18 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Jade Lewis | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.01.18 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.17 Četvrtfinale | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.10.17 2. kolo | vs. Giada Clerici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Fang-Hsien Wu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.09.17 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.09.17 Polufinale | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.17 Četvrtfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča |