Russia
09.01.99, 25 Godina
09.01.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ekaterina Trashchenko vs. Beatrice Lombardo - Međusobni mečevi
20.11.17 | 1. kolo kval. | Beatrice Lombardo | Ekaterina Trashchenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Ekaterina Trashchenko form & Beatrice Lombardo form
Ekaterina Trashchenko - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
04.02.18 kval. | vs. Elena Griessner | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.01.18 kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kulik | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Silvia Tumova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 0-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.17 kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Mariana Correa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Beatrice Lombardo - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Padova - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Caserta - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | - Beatrice Lombardo - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detalj meča |