Russia
13.12.95, 28 Godina
13.12.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anastasia Kuprina vs. Beatrice Lombardo - Međusobni mečevi
05.11.12 | 2. kolo kval. | Beatrice Lombardo | Anastasia Kuprina | 6-2, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Anastasia Kuprina form & Beatrice Lombardo form
Anastasia Kuprina - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.19 kval. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
02.10.18 kval. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča |
Beatrice Lombardo - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Schio - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Padova - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Caserta - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.05.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | - Beatrice Lombardo - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detalj meča |