Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
11.01.99, 25 Godina
11.01.99, 25 Godina
Basak Eraydin vs. Muazzez Demirci - Međusobni mečevi
29.06.15 | 1. kolo | Basak Eraydin | Muazzez Demirci | 6-0, 6-0 | detalj meča | Sakarya | tvrda |
Basak Eraydin form & Muazzez Demirci form
Basak Eraydin - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | - | detalj meča | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Muazzez Demirci - Posljednji mečevi
Istanbul - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 0-3, - Muazzez Demirci - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Rebecca Ehn | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kuprina | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Zarah Mughal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Milena Guraeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 0-3, - Muazzez Demirci - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Artvin - tvrda | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Seven Oral | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
07.08.17 kval. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Ceyda Guvenc | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-4, - Muazzez Demirci - odustajanje | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Tomic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yagmur Akdemir | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 0-3, - Muazzez Demirci - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.12.16 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Buca Izmir - tvrda | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Muge Topsel | 2-6, 4-6 | detalj meča |