MEČ
16.09.17 | 1. kolo kval. | Basak Eraydin | Ayaka Okuno | 6-1, 6-2 | Tokyo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Basak Eraydin | Ayaka Okuno | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 6/24 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/55 (56%) | 15/48 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Basak Eraydin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Basak Eraydin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Basak Eraydin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Basak Eraydin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Basak Eraydin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ayaka Okuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Basak Eraydin | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Basak Eraydin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Ayaka Okuno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Basak Eraydin vs. Ayaka Okuno - Međusobni mečevi
16.09.17 | 1. kolo kval. | Basak Eraydin | Ayaka Okuno | 6-1, 6-2 | detalj meča | Tokyo | tvrda |
Basak Eraydin form & Ayaka Okuno form
Basak Eraydin - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | - | detalj meča | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Ayaka Okuno - Posljednji mečevi
W15 Los - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Sloan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Sydney-Nicole Clarke | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Fitriani Sabatini | 3-6, 1-4, - Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Fitriana Sabrina | 3-6, 6-3, 2-2, Fitriana Sabrina - odustajanje | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mami Mabuchi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Dallas - tvrda | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Haley Giavara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Madison Sieg | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
26.10.21 kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Anita Sahdiieva | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-4, - Ayaka Okuno - odustajanje | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
17.05.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
04.05.21 1. kolo kval. | vs. Gianna Pielet | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
25.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sanchez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detalj meča |