MEČ
07.11.19 | 2. kolo | Barbora Miklova | Sem Wensveen | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Barbora Miklova | Sem Wensveen | |
1. servis % | 35/51 (69%) | 32/48 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/35 (74%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/16 (63%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/48 (52%) | 15/51 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0 | ||
Barbora Miklova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbora Miklova | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Barbora Miklova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Barbora Miklova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Barbora Miklova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Barbora Miklova | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Sem Wensveen | |
0-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Barbora Miklova vs. Sem Wensveen - Međusobni mečevi
07.11.19 | 2. kolo | Barbora Miklova | Sem Wensveen | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Barbora Miklova form & Sem Wensveen form
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |
Sem Wensveen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.21 kval. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.21 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |