Japan
22.05.97, 26 Godina
22.05.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kanako Osafune vs. Barbora Miklova - Međusobni mečevi
08.04.18 | 2. kolo kval. | Barbora Miklova | Kanako Osafune | 6-3, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
01.04.18 | 2. kolo kval. | Barbora Miklova | Kanako Osafune | 6-4, 6-3 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Kanako Osafune form & Barbora Miklova form
Kanako Osafune - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Yifan Sun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vidula Amar | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-66, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Yosita Sriporn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Jane Haeusler | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Mia Horvit | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 0-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
12.06.23 kval. | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 6-4, 11-13 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 7-67, Lunda Kumhom - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tina Li | 3-6, 3-4, - Kanako Osafune - odustajanje | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
25.04.23 kval. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Sudo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |