MEČ
31.01.19 | 2. kolo | Barbora Matusova | Ivana Sebestova | 6-2, 5-7, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Barbora Matusova vs. Ivana Sebestova - Međusobni mečevi
31.01.19 | 2. kolo | Barbora Matusova | Ivana Sebestova | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Barbora Matusova form & Ivana Sebestova form
Barbora Matusova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - odustajanje | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Ivana Sebestova - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detalj meča |