INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arina Gabriela Vasilescu vs. Barbora Matusova - Međusobni mečevi
13.11.18 | 1. kolo | Barbora Matusova | Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Arina Gabriela Vasilescu form & Barbora Matusova form
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Barbora Matusova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Han Shi | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Na Dong | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Jelena Kovac | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-2, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Amira Badawi | 3-6, - Barbora Matusova - odustajanje | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.05.22 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Mariam Eltaweel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Demi Tran | 4-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
04.05.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča |