MEČ
01.05.19 | 1. kolo | Barbare Eristavi | Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | W15 Tbilisi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Barbare Eristavi | Sofia Vaynberg | |
1. servis % | 36/80 (45%) | 62/91 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 31/62 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/44 (34%) | 10/29 (34%) |
Osvojene break-lopte | 8/18 (44%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/91 (55%) | 39/80 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 91/171 (53%) | 80/171 (47%) |
Dvostruke pogreške | 10 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Barbare Eristavi | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Barbare Eristavi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Barbare Eristavi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbare Eristavi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Barbare Eristavi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Barbare Eristavi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbare Eristavi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbare Eristavi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbare Eristavi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Barbare Eristavi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Barbare Eristavi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbare Eristavi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Georgia
16.06.95, 28 Godina
16.06.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
19.10.91, 32 Godina
19.10.91, 32 Godina
Barbare Eristavi vs. Sofia Vaynberg - Međusobni mečevi
01.05.19 | 1. kolo | Barbare Eristavi | Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Tbilisi | tvrda |
Barbare Eristavi form & Sofia Vaynberg form
Barbare Eristavi - Posljednji mečevi
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
06.06.22 kval. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
23.05.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 kval. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Csilla Argyelan | 5-1, Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
13.07.15 kval. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Adeliya Zabirova | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Yerevan - zemlja | ||||
10.10.11 1. kolo | vs. Nune Khachatryan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Kisialeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Vladislava Kuzmenkova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.03.11 1. kolo kval. | vs. Oana Danescu | 6-73, 6-3, 7-5 | detalj meča |
Sofia Vaynberg - Posljednji mečevi
W25 Almaty - zemlja | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.21 kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detalj meča |