MEČ
09.07.18 | kval. | Barbara Kotelesova | Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Barbara Kotelesova | Aleksandra Stosic | |
1. servis % | 25/45 (56%) | 17/41 (41%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/25 (68%) | 5/17 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/20 (55%) | 6/24 (25%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/41 (73%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 11 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
29.04.97, 26 Godina
29.04.97, 26 Godina
Barbara Kotelesova vs. Aleksandra Stosic - Međusobni mečevi
09.07.18 | kval. | Barbara Kotelesova | Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
25.07.16 | 2. kolo kval. | Barbara Kotelesova | Aleksandra Stosic | 6-2, 6-2 | detalj meča | Palic | zemlja |
Barbara Kotelesova form & Aleksandra Stosic form
Barbara Kotelesova - Posljednji mečevi
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Dina Dudic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Emma Lene | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Diana Enache | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.10.16 Polufinale | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
28.10.16 Četvrtfinale | vs. Tereza Kolarova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.16 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
25.10.16 1. kolo | vs. Mariana Correa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.10.16 Polufinale | vs. Fernanda Brito | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.10.16 Četvrtfinale | vs. Alice Bacquie | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
13.10.16 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Aleksandra Stosic - Posljednji mečevi
Baja - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Abraham | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Cristina Ene | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Barbara Kotelesova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Raggi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Noa Krznaric | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.02.18 kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Draganova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča |