MEČ
20.09.18 | 2. kolo | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-74, 6-4, 6-2 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Barbara Haas | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 78/119 (66%) | 60/92 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 49/78 (63%) | 33/60 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/41 (44%) | 12/32 (38%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/92 (51%) | 52/119 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/211 (54%) | 97/211 (46%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 1 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Barbara Haas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Barbara Haas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Haas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 3-3 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Barbara Haas | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbara Haas | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Barbara Haas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
3-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Barbara Haas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Barbara Haas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Barbara Haas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Lina Gjorcheska | |
5-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Barbara Haas | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Barbara Haas vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
20.09.18 | 2. kolo | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
11.05.16 | 2. kolo | Barbara Haas | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-4 | detalj meča | Gyor | zemlja |
Barbara Haas form & Lina Gjorcheska form
Barbara Haas - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bronx - tvrda | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
W25 Eupen - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.07.22 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Poertschach - zemlja | ||||
09.06.22 Četvrtfinale | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.06.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - odustajanje | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
27.05.22 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
26.05.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.05.22 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |