MEČ
02.11.20 | 2. kolo kval. | Barbara Gatica | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 6-1 | W15 Castellon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
02.01.03, 21 Godina
02.01.03, 21 Godina
Barbara Gatica vs. Maria Berlanga Bandera - Međusobni mečevi
02.11.20 | 2. kolo kval. | Barbara Gatica | Maria Berlanga Bandera | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Castellon | zemlja |
Barbara Gatica form & Maria Berlanga Bandera form
Barbara Gatica - Posljednji mečevi
W60 Grado - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
22.05.22 Finale | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.22 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Billie Jean - tvrda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.22 kval. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
26.03.22 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.03.22 Četvrtfinale | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.22 3. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.03.22 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
17.03.22 3. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.22 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
13.03.22 Finale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
12.03.22 Polufinale | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.03.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.03.22 3. kolo | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.22 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - tvrda | ||||
03.03.22 3. kolo | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Maria Berlanga Bandera - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Beatris Spasova | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
13.06.22 kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.20 kval. | vs. Mar Ribera Orquin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Natividad Lopez Diaz | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Alexandra Anttila | 6-2, 4-0, Alexandra Anttila - odustajanje | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-4 | detalj meča |